Maľovanie podľa čísiel ako vianočný darček pre starých rodičov

0
1353

Kupovať darčeky pre svojich najbližších je veľmi ťažkou úlohou. Na jednej strane ich dobre poznáme a vieme, čo majú radi. Na druhej strane ich ľúbime, a preto by sme im radi darovali niečo nevšedné. Všetky darčeky sú darované od srdca, ale len jeden môže vyvolať navždy nádherný pocit v srdci. Sú to darčeky, ktoré vyrobíme vlastnoručne.

Výber darčeka je ťažká misia

Darčeky kupované milovanej osobe by mali byť originálne a jedinečné. Praktické veci sú síce fajn, ale tie si môže kúpiť každý aj sám. Vymyslieť darček iný, nevšedný a zároveň nesmrteľný, je misiou ťažkou, ale nie nemožnou. Dáme vám jeden tip, ktorý je u nás relatívnou novinkou. Ide o maľovanie podľa čísiel. Obrazy maľované podľa čísiel sú skvelým darčekom pre deti, rodičov i starých rodičov. Práve starí rodičia si zaslúžia len to najlepšie. Oni nám predávajú svoje životné skúsenosti a my sa im chceme odvďačiť. Obrazy namaľované podľa čísiel ich celkom iste potešia. Takéto obrazy si môžu vymaľovať sami, spolu s vami alebo im obraz môžete darovať už namaľovaný. Ak budú starí rodičia tvoriť obraz sami, zabavia sa, zrelaxujú a precvičia si svaly prstov či zápästia. Pri maľovaní spolu s vami sa potešia nielen darčeku, ale aj vašej prítomnosti. Ak im obraz darujete už namaľovaný, budú sa na neho s radosťou v srdci stále dívať.

Obraz podľa čísiel je vždy originálom

Na obraze podľa čísiel je skvelé to, že je vždy originálom. Originálom, ktorý vytvoríte vy alebo vaši starí rodičia. Na stránkach internetového obchodu zuty.sk si jediným kliknutím môžete vybrať z rôznych motívov – krajinky, kvety, zvieratá, mestá, diela známych maliarov. Alebo si dajte šablónu na maľovanie vyrobiť podľa fotografie z výročia starých rodičov, z fotografie vnúčat či celej rodiny. Obraz namaľovaný podľa fotografie bude pre starých rodičov spomienkou premenenou do reality. Po výbere šablóny vám domov príde plátno (jeho veľkosť si sami zvolíte), štetce a farby. Je len na vás, či obraz namaľujete sami, bude prácou vašich detí alebo sa na umelcov zahrajú vaši starí rodičia. Nemajte obavy, maľovanie zvládnu určite aj starí rodičia, budú jednoducho vymaľovávať jednotlivé očíslované políčka pridelenými farbami. Obraz vytvorený z rodinnej fotografie sa stane darčekom, ktorý vyvolá pri každom pohľade slzy šťastia a hrejivý pocit v srdci.