Ako by mala vyzerať pánska peňaženka?

0
2017

Viete ako by mala vyzerať peňaženka štýlového muža? Na začiatok si treba uvedomiť, že peňaženka vypovedá o vás, o vašej povahe a osobnosti. Reprezentuje vaše financie a tie najdôležitejšie cenné veci, ktoré v nej potrebujete nosiť.

Kvalita je základ

V prvom rade by mala vytvoriť dojem, že ste elegantný muž, ktorý má všetko s prehľadom a do bodky zorganizované. Nezabúdajte, že niet nad kvalitnú koženú peňaženku, ktorá vám vydrží aj niekoľko rokov. Hovorí sa, že látkové peňaženky sú pre chlapcov, no tie kožené, do ktorých treba už aj investovať sú pre skutočných mužov. Samozrejme, že si nemusíte kupovať tú najdrahšiu značkovú peňaženku, ktorú v obchode uvidíte. No uistite sa, že je naozaj kožená. Imitácie kože sa začnú skôr či neskôr ničiť a to predsa nechcete.

Dostatočne veľká

Ak nosíte tri karty, tak naozaj potrebujete obrovskú peňaženku, kde zmestíte aj 15 kariet? Ak nechcete zbytočne nosiť mince, tak skutočne potrebujete peňaženku so samostatným priečinkom na mince, ktorý vám zbytočne bude prekážať? Väčšina mužov nosí peňaženku vo vačku a pokiaľ bude tá vaša zbytočne preplnená, bude vám zavadzať až tak, že vás to odradí od jej nosenia. Pri jej kúpe teda zvážte, či sa vám hodí väčšia alebo menšia, či potrebujete priečinok na mince, prípadne na fotku. Existuje teda naozaj veľa možností a je len na vás, ktorej peňaženke dáte prednosť.

Osobnosť

Vzhľad vašej peňaženky by mal závisieť aj podľa toho, akej práci sa venujete. Ak nosíte každý deň oblek, obyčajná čierna kožená peňaženka je pre vás tým vhodným riešením. Hodí sa ku všetkému a čiernou nikdy nič nepokazíte. No pokiaľ stále cestujete, kľudne si môžete zaobstarať peňaženku, ktorá bude pôsobiť športovejším dojmom. Čierna peňaženka je univerzálna a až príliš elegantná. Môžete zvoliť napríklad hnedú alebo modrú peňaženku, ktorá sa k vám bude hodiť.

hneda-panska-penazenka-z-brusenej-koze-emporio-valentini

Tvar peňaženky

Tvary peňaženiek sú skutočne rôzne. Pánske peňaženky sú väčšinou v tvare štvorca a sú menšie ako tie dámske. Muži dávajú prednosť najmä jednoduchším peňaženkám, ktoré majú praktické využitie.

Koľko ste ochotný investovať?

Na záver si treba uvedomiť, koľko peňazí ste ochotný investovať na nákup peňaženky. Cena kožených, koženkových a látkových peňaženiek je rôzna. Rovnako ako aj športové peňaženky, ktoré sú vyrobené z kvalitného nepremokavého materiálu sa bude pohybovať v inej cenovej relácií než malá látková peňaženka. Zároveň musíte reálne zhodnotiť, či ste za túto čiastku schopný kúpiť si peňaženku, ktorá bude podľa vašich predstáv.

Internetový obchod www.budchlap.sk vám ponúka kvalitné značkové kožené peňaženky, ktorými zaujmete už na prvý pohľad. Nakupujte za bezkonkurenčné ceny a uvidíte, že váš výber neoľutujete.