Na dovolenku bez GPS? Už nikdy viac!

0
1648

Určite sa vám už niekedy v živote stalo, že ste boli na dovolenke alebo výlete a zrazu ste sa ocitli na mieste, ktoré ste vôbec, ale vôbec nepoznali. Stres, panika a možno i strach, že budete celý deň blúdiť a hľadať cestičku, ktorou ste prišli na toto neznáme miesto sú bežné pocity, ktoré vás môžu v takýchto nečakaných situáciách sprevádzať. V tom momente si asi poviete, že už nikdy nezabudnete na GPS, ktoré si môžete pokojne i vy stiahnuť do vášho mobilu Ako to funguje?

GPS navigácia je asi pre každého z vás známy pojem, s ktorým ste sa už určite niekedy stretli. Ide teda o jednu z hlavných funkcií, kvôli ktorej si chytré mobilné telefóny zákazníci nakupujú. Uznajte sami, že mať takéto zariadenie priamo v mobile je nielen praktické, ale i veľmi pohodlné. V aute predsa nemáte žiadny problém zapojiť mobil do nabíjačky, pripevniť ho na predné sklo a mať pri sebe plnohodnotné GPS. Problém však môže nastať vtedy, keď neviete, ktorá navigácia by bola pre vás tou najvhodnejšou.

Najsťahovanejšia GPS aplikácia

navigaciaSygic GPS navigácia je špičková offline navigácia od slovenského vývojára, ktorá patrí medzi najsťahovanejšie GPS navigácie na svete. Výhodou je, že vás naviguje kdekoľvek, a to nepotrebujete ani pripojenie k internetu. Pokiaľ ste sa teda konečne dostali na vytúženú dovolenku k moru alebo na hory, nebudete mať už problém sa tu zorientovať. Môžete si vyhľadať rôzne miesta, ulice, bary, reštaurácie, či obchody, ktoré chcete navštíviť, a to dokonca v 3D zobrazení. So Sygic GPS máte možnosť zmerať si i dĺžku vašej trasy, pričom nezáleží na tom, či idete autom alebo pešo. Na výber máte dokonca z troch vyhľadaných trás, ktorá vám táto inteligentná navigácia do mobilu vyhľadá, takže je už len na vás, ktorú z nich si vyberiete.

Novinky, ktoré vás určite prekvapia

 

Head-up display

Pokiaľ chcete jazdiť bezpečne a spoľahlivo, máte možnosť zobraziť všetky dôležité inštrukcie a informácie priamo na vašom čelnom skle auta. Skvelou správou je, že všetky vaše trasy uvidíte prehľadne a bezproblémovo rovno pred sebou.

 

Family locator

Táto novinka je ďalším skvelým doplnkom, ktorý vám pomôže sledovať členov vašej rodiny a mať prehľad o tom, či sú naozaj v bezpečí. Pokiaľ ste rodičia, určite oceníte možnosť sledovať vaše deti a mať istotu, že sú skutočne v poriadku, a to nielen na dovolenke, ale i doma.

Uznajte, že takto inteligentná navigácia do mobilu tu ešte nebola, takže pokiaľ si dáte záležať na bezpečí vás i vašej rodiny, navigácia od Sygic vás určite nesklame.

 

Obrázok: sygic.com

FOTO:  © Igor Mojzes / Dollar Photo Club