Neplaťte zbytočné poplatky

0
1712

Založiť spoločnosť a začať podnikať nie je také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Teda hlavne založiť spoločnosť nie je jednoduché, začať podnikať je zložité tak veľmi, ako veľmi šikovný ste. Úspešnosť podnikania závisí len od vás, ale ako založiť spoločnosť, aby to bolo jednoduché a rýchle? Existuje vôbec nejaký spôsob, ktorý to zaručí? Samozrejme a my vám ho prezradíme.

To, že založenie spoločnosti, je spojené s behaním po úradoch a potrebujete rôzne potvrdenia, poradenské služby, nie je žiadnym tajomstvom. Najlepšie by bolo, keby existoval nejaký balíček na založenie spoločnosti „se vším všudy“, za ktorý zaplatíte a niekto iný sa o to postará za vás bez toho, aby ste museli podstúpiť túto tŕnistu cestu sám. Spoločnosť M2Business vám ponúka rýchle založenie akciovej spoločnosti, spoločnosti s ručením obmedzeným, družstva či komanditnej spoločnosti. Ponúka vám presne ten balíček služieb, po ktorom túžite, aby existoval, keď idete zakladať spoločnosť. V tomto balíčku služieb dostanete nielen samotné založenie spoločnosti podľa vašich predstáv, ale aj garanciu toho, že bude všetko tip-top, že termíny, na ktorých ste sa dohodli, budú dodržané, a keby ste chceli využiť ich služby opätovne, dostanete zľavu. No nekúp to!

Ak už nechcete platiť licenčné poplatky za svoju „spiacu“ spoločnosť a pýtate sa: „Ako sa vyhnúť daňovej licencii?“ Odpoveď má pre vás opäť spoločnosť M2Business, ktorá vás zbaví zbytočných poplatkov až do výšky 2280 €. Na výber máte zo štyroch spôsobov, ako to dosiahnuť: odpredaj vašej spoločnosti, zrušenie bez likvidácie, likvidácia spoločnosti alebo zrušenie ex offo. Vyberte si spôsob a neplaťte zbytočné poplatky.

Ušetrite peniaze a rozšírte svoje podnikanie. Ak vám nebudú stačiť vlastné finančné prostriedky, využite služby finančnej pôžičky a expandujte na nové trhy, rozšírte výrobu, investujte do strojov, obnovte autopark. Urobte čokoľvek, čo vaše podnikanie urobí ešte viac úspešnejším.

 

Foto stockimages / freedigitalphotos.net