Podnikanie s offshore spoločnosťou

0
1420

Možno zostanete prekvapení, ale ekonomická situácia na Slovensku sa za posledné obdobie výrazne polepšila. Ekonomika rastie, ale aj tak je množstvo nezamestnaných, ktorí hľadajú prácu vo svojom odbore, ale sú zmierení s tým, že budú pracovať v úplne inom odbore, ako študovali.

Otázkou však je, aké je to s podnikaním. Zakladanie spoločnosti nie je síce lacná záležitosť, ale je lepšie, keď takéto veci necháte na skúsených. Vyhnete sa tak byrokratickému prostrediu a ušetríte si nervy. V poslednej dobe sú ale obľúbenejšie offshore spoločnosti. Čo sú to zač a v čom sú výhodné?

Výhodné sú práve v tom, že ponúkajú vynikajúce podmienky najmä čo sa týka zdanenia. Zakladanie offshore spoločnosti prenecháte profesionálom, ktorí denno denne zakladajú nové a nové v offshore spoločnosti v legálnych entitách.

Aké sú dve najväčšie výhody offshore spoločnosti?

Je jedno, či si vyberiete offshore spoločnosť na Cypre, alebo vo Veľkej Británii, výhody offshore spoločnosti v oboch krajinách sa budú zhodovať. Offshore spoločnosti znižujú daňovú záťaž a pomáhajú získať finančnú stabilitu spoločnosti.

Offshore jurisdikcie sú anonymné, takže sa nemusíte obávať, že sa k vášmu menu dostane ktokoľvek. Dávajte si však pozor. Ak podnikáte v oblasti poisťovníctva a bankovníctva, nemôžete si dovoliť vlastniť offshore spoločnosť. Samozrejme, je výhodné, keď vlastníte napríklad offshore spoločnosť na ostrove Seychely. Pravidlá sú však pravidlá, ktoré treba dodržiavať.

V konečnom dôsledku je podnikanie s offshore spoločnosťou výhodné. Ak máte záujem o viac informácii o offshore spoločnostiach, navštívte web spoločnosti, ktorá vám založenie takejto spoločnosti zabezpečí. Navštívte companyformation.sk.