Potlač textilu – možnosť pre reklamu vašej firmy

0
1238

Pri propagovaní svojej firmy, alebo produktu sa nemusíte obmedziť len na klasicky používané kanály, ale môžete vyskúšať aj branding pomocou textilného nosiča. Ten sa dá využiť rôznymi spôsobmi. Jeho výhodou (napríklad od reklamných predmetov) je, že bude viditeľný v exteriéry, ak jeho nositeľ ho bude využívať bežne na nosenie. Táto výhoda vám dopomôže, aby vaše logo alebo názov výrobku bol viditeľný.

Uplatnenie potlače na textil môže byť rôznorodé. Od reklamy, až po uniformné oblečenie zamestnancov. Nemusí sa obmedziť len na nositeľné oblečenie, ale môže byť aplikované na rôzne doplnky:  čiapky, šiltovky, batohy, tašky, deky, uteráky a iné.

Firmy (tlačiarne) a reklamné agentúry zaoberajúce sa potlačou textilu majú vo svojom výbere textilu  takmer všetko – z pánskeho a dámskeho oblečenia. Dokonca niektoré poskytujú aj detské veľkosti. V sortimente pre potlač textilu nájdete nielen tričká a košele ale aj: mikiny, športové oblečenie, župany, spodnú bielizeň, zimné oblečenie, vetrovky. Pre firemné oblečenie: rôzne zástery, vesty, pracovné oblečenie.

Potlač môže byť vami navrhnutá. Niekedy stači logo, v iných prípadoch môžete vymyslieť prepracovanú grafiku, ktorá môže byť aplikovaná rôznymi technológiami.

Technológie pre potlač textilu:

  1. priama sieťotlač
  2. transférová tlač – sieťotlačová, resp. digitálna
  3. sublimačná tlač
  4. formou plotrovanej folie (flex, flock, fólie s rôznymi vizuálnymi efektami) …
  5. výšivka
  6. epoxy

Čim väčší výber nosičov pre vašu značku, tým väčšiu fantáziu a kreativitu môžete uplatniť pri vytvaraní sloganov, grafických aplikácii. Nemusíte sa obmedziť na strohé umiestnenie loga na jednu stranu trička.

Preto hľadajte tlačiareň a spoločnosť pre výrobu reklamy, ktorá vám poskytne neobmedzené možnosti kretaivity.