Vychutnajte si dovolenku na Slovensku v špičkových apartmánoch

0
1834

Túžite po zaslúženom oddychu so všetkým, čo k tomu patrí? Za dokonalým relaxom a všestranným vyžitím v malebnom prostredí krásnych hôr vôbec nemusíte ďaleko cestovať. Stačí si vybrať z bohatej ponuky renomovaných slovenských hotelov, ktoré vám v rámci širokého portfólia izieb a apartmánov zabezpečia maximálny ubytovací komfort. A to všetko, navyše, za veľmi výhodných cenových podmienok.

Patríte k skupine ľudí, ktorí preferujú aktívny oddych v obkolesení krásnej prírody a hôr? Potom je dovolenka na Slovensku pre vás tým ideálnym riešením. Okolité lesy a jedinečné prostredie vám ponúkajú široký priestor na turistiku a realizáciu rôznych outdoorových aktivít bez ohľadu na ročné obdobie. Vďaka ubytovaniu v niektorých z množstva moderných izieb či apartmánov a bohatej ponuke služieb vrátane wellness sa môžete dokonale zrelaxovať.

Objavte čaro Nízkych Tatier

Nielen hotelové komplexy vo Vysokých Tatrách vám dokážu ponúknuť špičkové pohodlie a luxus. Nemenej dokonalú dovolenku môžete zažiť aj v Nízkych Tatrách priamo v centre tamojších stredísk Jasná či Bešeňová. Môžete sa kochať výhľadmi na Chopok – najznámejší vrch Nízkych Tatier a okolitú horskú scenériu. Nájsť ideálne miesto pre váš dovolenkový relax v tejto časti Tatier pre vás nebude žiadny problém. Stačí sa zorientovať v naozaj veľkorysej ponuke hotelov a turistických komplexov, ktoré poskytujú pestrú škálu ubytovacích a wellness služieb.

Komfortné ubytovanie za dostupnú cenu

Predstavu o dobrej dovolenke môže mať každý z nás trochu inú. Väčšina z nás si však v prvom rade predstaví ubytovanie v príjemnom prostredí s dostupnosťou všetkých potrebných služieb. Avšak cenové hľadisko je ďalším dôležitým kritériom, ktoré zohráva v procese výberu miesta dovolenky a ubytovania rozhodujúcu úlohu. V prípade bohatej ponuky hotelových apartmánov a izieb umiestnených práve v tejto lokalite je možné skĺbiť vaše predstavy s individuálnymi cenovými možnosťami.

Vyberte si izbu či apartmán podľa svojich predstáv

Vďaka výhodnej polohe miestnych hotelov a stredísk budete mať blízko nielen k lanovkám, čo oceníte nielen počas zimnej lyžovačky, ale aj k väčšine miestnych turistických chodníkov a atrakcií. Ďalšou veľkou výhodou ubytovania v hoteli je dostupnosť pestrej palety služieb, ktoré si môžete počas vašej dovolenky dopriať. Atraktivitu tohto čarovného prostredia dokonale umocnia široké možnosti športového vyžitia, aktívneho oddychu a voľno časových aktivít.

Uvedené benefity dozaista ocenia všetky kategórie turistov, no najmä dovolenkujúce rodiny s deťmi. Z bohatej ponuky izieb a apartmánov, ktoré poskytujú hotely situované v tejto turistami vyhľadávanej lokalite, si vyberie aj ten najnáročnejší návštevník. Spokojní budete aj v prípade, že preferujete pohodlie a vysoký štandard ubytovania a rekreačných služieb za prijateľnú cenu.

Tip na skvelé ubytovanie

Ak ste sa rozhodli pre dovolenkový pobyt v Nízkych Tatrách, Hotel Grand v stredisku Jasná určite dokáže naplniť všetky vaše predstavy. Pri pobyte v niektorej zo 151 izieb oceníte vynikajúcu a bezproblémovú dostupnosť lyžovačky, ako aj blízkosť krásnej tatranskej prírody. Novo zrekonštruované hotelové izby vám poskytnú ideálny priestor pre oddych a regeneráciu po dňoch strávených vašimi obľúbenými aktivitami v nádhernom horskom prostredí.

Útulné apartmány a izby sú zariadené v súlade s najnovšími trendmi v oblasti bývania rešpektujúcimi čisté línie, vkusnú eleganciu a moderný horský štýl. Zároveň vám dokonale evokujú pocit tepla domova, takže sa tu budete cítiť naozaj veľmi príjemne.

Hotel je situovaný tak, že vám poskytne zaujímavé výhľady na vrch Chopok a okolitú nádhernú prírodu, ktorá zapôsobí ako balzam na vaše nervy. V blízkosti hotela tečie horský potok Demänovka, ktorého zurčanie môžete začuť z otvoreného okna vašej izby. Najväčšou výhodou ubytovania v tomto ubytovacom zariadení je najmä dostupnosť všetkých potrebných služieb a aktivít. Hotel je v blízkosti lanovky Grand Jet, čo v zime ocenia najmä lyžiari a mimo lyžiarskej sezóny aj každý zanietený turista.

Možnosti hotela

V ubytovacích kapacitách tohto, ako aj iných podobných hotelových komplexov nájdete izby de luxe aj štandard za naozaj prijateľné a flexibilné ceny. Pri skorej rezervácií sú ceny nielen nižšie, navyše môžete získať aj zaujímavú zľavu. Stačí, ak sa zorientujete v aktuálnej ponuke hotela a pobytových balíkov a vyberiete si presne to, čo vám najviac vyhovuje.

Ak sa rozhodnete za miesto svojej neopakovateľnej dovolenku v Nízkych Tatrách zvoliť ubytovanie v komfortom prostredí 4-hviezdičkového hotela Grand v stredisku Jasná, môžete si vybrať niektorú z útulne a veľmi vkusne zariadených izieb. Rodiny s malými deťmi určite ocenia, že niektoré izby či apartmány je možné prepojiť spojovacími dverami. Novo zrekonštruované izby de luxe potešia svojim dizajnom, ktorý vyvážene kombinuje prírodné materiály s moderným nábytkom a farbou ostatného zariadenia. Dominujúci prvok – drevo navodzuje pocit útulnosti a tepla domova, vďaka čomu sa tu budete cítiť naozaj príjemne.

V ponuke hotela máte k dispozícii aj dva dvojlôžkové priestranné apartmány Štandard s perfektným výhľadom na okolitú scenériu hotela. Súčasťou ubytovacieho komplexu je aj špičkové wellness centrum, kde si môžete dopriať zaslúžený relax po náročnom dni plnom aktivít. Okrem prvotriedneho pohodlia sú tu samozrejmosťou aj špičkové gastronomické služby a možnosť spoločenského vyžitia vrátane rôznych aktivít určených pre deti.