Záhradný domček – útočisko pred realitou

0
2337

Každý z nás sa občas potrebuje niekam zašiť, uzavrieť pred tým chaotickým svetom vonku, rozjímať, relaxovať alebo sa venovať iba svojej rodine. Naša firma si je toho vedomá, a preto si Vám dovoľuje predstaviť záhradný domček vyrobený z kvalitného tatranského profilu. Drevo pre ľudí vždy bolo a navždy bude nesmierne atraktívne. My ponúkame klientom iba prvotriednu kvalitu cieľového produktu. Spojiť sa s nami môžete aj prostredníctvom webu kvalitny-tatranskyprofil.sk. Na trhu sme známi už niekoľko rokov a zapísali sme sa do pamäti niekoľkých spokojných klientov. V súčasnosti sme zaznamenali zvýšený dopyt práve po malých záhradných stavbách, ktoré sa stali symbolom návratu k prírode, ale aj rodinnej pohody. Dovoľte nám preto podeliť sa s Vami o tento trend a tiež sa Vám bližšie predstaviť.

Vaše predstavy sú pre nás výzvou

K dispozícií máme viacero modelov drevených domčekov, no zároveň sa nebránime Vaším individuálnym predstavám. Idea každého jedinca môže byť totižto zaujímavá a pre nás príťažlivá. Pokojne ju dajte na papier a prepošlite nám ju. Načrtnite okná, dvere, terasu, ale aj záhradný domček pre deti či altánok. Drevené záhradné stavbičky vyrábame v rozmeroch od 4m2 až po 45m2, ale radi necháme priestor i dohode. Tvar a veľkosť si môžete celkom pokojne prispôsobiť podľa vlastných potrieb. Každý detail je pre nás dôležitý, preto všetko dôkladne prekonzultujeme, dohodneme cenovú ponuku a vzápätí sa veselo pustíme do práce. Na požiadanie domček tiež zateplíme, namontujeme odkvapový systém a interiér prispôsobíme i dlhodobému pobytu. Dnes záhradná chatka na objednávku jednoducho frčí.

Aký typ domčeka budete potrebovať?

I ten najväčší realista by sa určite vedel aspoň chvíľku zasnívať a predstaviť si svoj unikátny záhradný domček, útočisko a miesto pre súkromnú idylku. Dnes už to nemusí byť len záhradný domček na náradie, ktorý poskytne pracovnému náčiniu dôstojnú ochranu pred poveternostnými vplyvmi a dlhoprstými darebákmi. Pokojne si nechajte vystavať svoj sezónny alebo denný domček, ktorý bude prispôsobený napríklad na letné obdobie, krátke pobyty s rodinou či skupinkou priateľov. Môžete ho umiestniť k rieke, v horách alebo v kempe. Všade, kde máte možnosť a túžite ho mať. Zájdete si sem užiť víkendové chvíľky pohody alebo nedeľné popoludnie. No ak sa s obľubou vyparíte aj na niekoľko dní či týždňov, a to trebárs i v treskúcej zime, potom oceníte najprepracovanejší typ záhradného domčeka, a teda v tomto prípade už akúsi viacúčelovú chatku. Tá bude pripravená i na tie najväčšie extrémy, aby ste tu mohli bezpečne prespať, ale tiež pripravovať stravu. Vo všetkých prípadoch ide ale o ekologickú a ekonomickú stavbu. Naša spoločnosť Vám garantuje využitie tých najkvalitnejších materiálov, čo iste znásobí Vašu spokojnosť. Poradíme, ako pripraviť pozemok pod stavbou, ale aj to, ako sa o samotný domček starať. Drevo je totiž materiál, ktorý podlieha vlhkosti, šíreniu hmyzu i drevokazným hubám. S našimi radami to však celé zvládnete na výbornú a zo stavby sa budete môcť tešiť dlhé roky.

Pridáte sa k tomuto trendu aj Vy? Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, neváhajte nás kontaktovať. Preberieme s Vami všetko potrebné a už onedlho si budete môcť užívať svoj osobný priestor. Nebránime sa ani náročným či odvážnym predstavám, práve naopak, tešíme sa na ne.

Foto: kvalitny-tatranskyprofil.sk