Jadrové vŕtanie – prvotriedny fenomén

0
1937

Moderná technológia pripravila skvelé alternatívy aj pre remeselníkov a stavebníkov. Pracovný postup sa oveľa viac zefektívnil, zjednodušil a skvalitnil. Vysoké vypätie robotníka sa znížilo o nepoznanie a výsledný efekt sa posunul na úplne inú úroveň. Medzi kultové trendy patrí aj jadrové vŕtanie. My ho využívame už od roku 2005 a úspešne sme dokončili stovky objednávok. Klienti sa na nás radi obracajú i opakovane. Privolávajú nás napríklad v prípade, ak je nutné vyvŕtať otvor na kúrenie, kanalizáciu, vodu alebo plyn. Zapájame sa však aj do väčších projektov, a teda nám nerobí problém ani spevňovanie tunelov, odstraňovanie celých plôch stien, nosníkov či mostov. Špecifický technologický postup prekoná železobetón, betón, kameň, tehlu, asfalt alebo plynosilikáty. Rezanie, vŕtanie a brúsenie betónu je nosným pilierom našej spoločnosti. Vďaka jadrovému vŕtaniu stíhame toho oveľa viac než je to pri klasických postupoch a stojí nás to oveľa menej námahy. V ďalších riadkoch si tento postup o niečo viac priblížime a popíšeme tiež naše výhody oproti konkurencii.

Efektívna diamantová technika

Jadrové vŕtanie je obľúbené nielen medzi stavebníkmi, ale aj ich klientmi, pretože je nehlučné, bezprašné a nehrozia s ním žiadne vibrácie. Celý princíp funguje na základe diamantovej techniky, ktorá pracuje až 20-krát účinnejšie ako pneumatická zbíjačka. Vŕtaním sa hromadí odpad, iným slovom jadro, vďaka ktorému nesie tento pracovný postup aj svoj názov. V kruhovom stave vrtáku pracujú diamantové segmenty tak dôsledne, že s navŕtaným otvorom už nie je nutné ďalej nič robiť. Rezanie betónu sa tak mimoriadne skvalitnilo. Takéto unikátne vrty slúžia na spevnenie nosných pilierov, no tiež na overenie vzorky stavebného podkladu. Bez ostychu môžeme túto technológiu nazvať revolučnou, lebo si hravo poradí aj s takým povrchom, kde by to iné zariadenia dávno vzdali. 

Prečo jadrové vŕtanie Bratislava?

Naši klienti asi najviac ocenia fakt, že je možné dohodnúť cenu na základe individuálnych podmienok. Na našom webe je síce stanovená základná cena, no plne chápeme, že každý projekt je niečím svojský, preto nemožno cenu škatuľkovať. Momentálne tvorí náš tím štrnásť profesionálnych pracovníkov, ktorí si prešli odborným školením. Brúsenie, rezanie a vŕtanie do panelu je pre nás na drvivej väčšine materiálov jednoduchou záležitosťou, ktorú vykonáme s prirodzeným zápalom. Každý jeden pracovník je flexibilný, dynamický a zodpovedný na tej najvyššej úrovni. Okrem toho tiež dbáme na detaily, ktoré sú pri podobnom type práce nesmierne dôležité. Vďaka týmto atribútom je práca skutočne rýchlo hotová. Nebránime sa ani tým najnáročnejším návrhom a v ústrety vyjdeme tak bežnému občanovi, ako aj veľkej firme. Dlhoročné skúsenosti z našich radov úplne vylúčili amaterizmus, a preto sa nemusíte obávať ani takých nepríjemnosti, ako je napríklad narušenie statiky.

Potrebujete niečo prestavať, navŕtať, zbúrať alebo prirobiť? Mohlo by sa Vám hodiť jadrové vŕtanie? V tom prípade neváhajte a kontaktujte nás.

Foto: jadrove-vrtanie.sk