Zažiarte v novom mužskom outfite!

0
1806

Pánsky outfit sa vždy dá niečím „okoreniť“. Väčšina mužov nosí stále dookola to isté, avšak aj ten istý typ vecí môžete zmeniť napríklad výberom výraznejšej farby alebo vzoru. Poďme si teda vyskladať outfit, ktorý by ste si pokojne mohli dať na seba aj Vy a nie je až tak výnimočný. Rozhodne Vám však poradíme, čomu sa vyvarovať a čo predstavuje lepšiu kombináciu s konkrétnym oblečením.

Elegantný svetrík na začiatok

Mnoho mužov nosí svetríky, avšak nie vždy sa v nich cítia pohodlne. Je to často napriek tomu, že si vyberajú veľmi zlý strih svetríkov. Staršie strihy pánskych svetrov sú veľmi jednoduché a až príliš univerzálne. Svetre novej generácie v mnohých ohľadoch pripomínajú mikiny bez kapucne. Majú vyvýšený golier a celkovo vyzerajú oveľa športovejšie. K ich vzhľadu taktiež napomáha aj ich strih, ktorý dokonale kopíruje mužskú postavu. Stačí si len vybrať práve taký sveter, ktorý je Vám veľkostne vhodný. Pod sveter si dajte buď tričko alebo košeľu. Polokošeľa nepôsobí pod týmto pánskym oblečením príliš dobre.

Na vrch bunda či kabátik

Bunda aj kabát majú za úlohu neprepúšťať vlhko a ochrániť nás od chladu. Taktiež si vyberte toto pánske oblečenie aj s ohľadom na jeho strih. Dobré pánske bundy nie sú ťažké, pretože nie sú príliš hrubé, a to platí aj v prípade zimných búnd. Bundy sú skvelé vďaka svojej univerzálnosti, avšak ak chcete docieliť elegantný vzhľad, potom rozhodne siahnite po kabátoch. Vďaka tomu, že sa pánske kabáty vyrábajú len v tmavých farbách, je možné ich kombinovať prakticky s akoukoľvek farbou.

Pánske kabáty alebo bunda sa dajú využiť aj bez svetra či mikiny. Napríklad na košeľu si môžete obliecť priamo kabát a doplniť tento outfit o pekný ľahký šál. Určite vzbudíte pozornosť a prinesiete do spoločnosti noblesu. Svetre, bundy či kabáty nájdete aj na eshope DSTREET, ktorý Vám ponúka pánske oblečenie.

FOTO: dstreet.sk