Zimný outfit pre každého muža!

0
1705

Chlad, zima, občasný sneh – to sú neklamné znaky toho, že sa nachádzame v zimnom období, pre ktoré je práve toto počasie charakteristické. Zima so sebou tak prináša aj povinnosť naplniť šatník teplými vecami, ktoré nám budú poskytovať ideálnu teplotu aj pri väčších mínusoch, ktoré nie vždy celkom očakávame. Pánske oblečenie na zimné obdobie je pomerne rôznorodé, aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať. Každopádne si však milí páni, máte z čoho vyberať.

Bežný outfit

Mužský outfit sa začína bežne tričkom alebo košeľou, na ktoré si zvykneme dať sveter či mikinu. Čoraz viac mužov preferuje práve sveter, pretože je univerzálnejší. Jeho univerzálnosť sa prejavuje najmä v tom, že si ho môžete dať na akékoľvek miesto bez toho, aby ste vzbudili faux-pas. Svetre sú veľmi elegantným pánskym oblečením, ktoré väčšinou nie sú veľmi výrazné a skôr majú tendenciu dopĺňať ostatné oblečenie. Ak máte napríklad menej výrazné spodné oblečenie – tričko, polokošeľu či košeľu, zvoľte výraznejší sveter napríklad z výraznou farbou alebo vzorom. Dnes je aj mnoho svetrov, ktoré sa končia vyvýšeným golierom, čo tiež nie je na škodu v mnohých prípadoch. Outfit vďaka týmto golierom vyzerá oveľa športovejšie.

Ak si zvolíte na seba sveter, potom máte dve možnosti – buď ho doplníte o bundu alebo kabát. Pánske bundy sú v oveľa univerzálnejšie, pretože sa dajú využiť na viacero príležitostí a miest, zatiaľ čo kabát si dáte na seba len k elegantnému oblečeniu. Bundu predsa len môžete použiť aj pri outfite s teplákmi, zatiaľ čo kabáty sa dajú spojiť len s košeľou, sakom či celým oblekom. Tak bundy, ako aj kabáty sa zvyknú vyrábať v tmavých farbách, avšak napríklad niektoré bundy nájdete aj vo veľmi výrazných bledších odtieňoch, ktoré rozhodne upútajú pozornosť.

Svetre, bundy či kabáty pre mužov nájdete aj na eshope DENZEL, ktorý je zameraný na pánsku módu. Vyberte si svoje oblečenie nielen na zimu aj Vy!