3 tipy, ktoré pred svadbou oceníte!

0
2139

Svadba je rozhodne dňom, kedy chcete mať všetko dokonale zariadené. Svadobné prípravy rádovo trvajú niekoľko mesiacov vopred, aj keď sa v podstate pripravujete len na jediný deň či noc. Rozhodnutie pre sobáš teda obnáša často aj množstvo zhonu a stresu, ktorý súvisí s vybavovaním všetkým záležitostí ohľadom svadobnej hostiny. Pozrime sa spoločne na 3 skutočne najdôležitejšie oblasti, na ktoré by ste nemali zabudnúť.

  1. Svadobná hostina

Na svadobnú hostinu sa tešia azda všetci pozvaní hostia. Vašou úlohou je v prípade svadobnej hostiny všetkých a všetko dobre zorganizovať vopred. Zabudnúť by ste nemali na objednanie dostatočne veľkej svadobnej sály, ako aj dobrých muzikantov či kuchára, za ktorého nehovoria slová, ale skutočné delikatesy, ktoré vytvára. Na svadobnej hostine nesmie chýbať ani výzdoba, taktiež ani chutné koláče či iné drobnosti alebo doplnky, na ktoré si pri slove „svadba“ ani nespomeniete. Nezabudnite ani na odvoz svadobných hostí domov.

  1. Svadobné prstienky

Verte, že aj na svadobné prstienky sa dá pri tom zhone zabudnúť. V deň svadby už odkladáte svoj zásnubný prsteň od snúbenca a pri obrade si budete navliekať už obrúčku. Páni to majú v tomto smere o čosi jednoduchšie, keďže zásnubný prsteň museli vyberať sami a bez Vás, v prípade obrúčok ich vyberáte už spoločne. Drvivá väčšina párov sa rozhoduje pre zlaté obrúčky zdobené briliantom, nájdu sa však aj takí mladomanželia, ktorých „dostanú“ obrúčky z bieleho zlata alebo zo striebra. Faktom však je, že celkovo zlato či už klasické alebo biele sa vždy spájalo práve s obrúčkami, čo sa prsteňov týka.

  1. Váš outfit – výber vhodného saka či šiat

Keďže svadba je v prvom rade o Vás, musíte venovať adekvátny čas svojmu outfitu. Páni by si mali vybrať sako ušité na mieru, keďže drvivá väčšina z nich práve v ňom budete vyzerať dokonale. Nesmie chýbať ani motýlik či kravata. Dámy si môžu svadobné šaty vypožičať alebo zakúpiť. Ich výberu venujte dostatok času. Biela je klasika, ak máte rada najmä starodávnejšie zvyky a tradície, nemeňte ju za iné farby.

Svadobná horúčka postupne naberá na obrátkach a termín sa nezadržateľne blíži. Po sobáši Vám rozhodne zostanú krásne spomienky, a to nielen pri pohľade na svadobnú obrúčku na ruke.

 

Studio Gi / Dollar Photo Club