Chladiace prepravné boxy Cool Flow

0
1840

Dodávka čerstvých aj mrazených potravín až do domu je stále žiadanejšia. Ak chcete maximálne uspokojiť vášho zákazníka a doviesť mu tie najčerstvejšie potraviny až k dverám bez akejkoľvek známky narušenia kvality jedla, nebolo by vôbec od veci sa vybaviť plastovými prepravnými boxmi Cool Flow, ktoré vám uľahčia udržať požadovanú kvalitu počas prepravy tovaru.

Ideálne na rozvážku do domu

Doteraz nebol rozvoz jedla k dverám zákazníka jednoduchší, čo sa týka udržania kvality potravín. Inovatívna funkcia chladiaceho boxu Cool Flow má pre vás to najlepšie riešenie na trhu. Plastové prepravky sú vybavené ľahkou vnútornou izolačnou vložkou, ktorá zaisťuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. Kvalitná polyetylénová pena potiahnutá alumíniovou fóliou, tvorí základ izolačnej vložky, ktorá má vynikajúcu neabsorpčnú funkciu. S vložkou sa ľahko manipuluje a je jednoduché udržať jej čistotu.

Preto môžete v boxe neobmedzene prevážať rôznorodé potraviny, ktoré nijako nenarušia funkčnosť aj pri nechcenom znečistení. Dva druhy eutektickej dosky zaistia optimálnu teplotu pre chladené alebo mrazené potraviny. Už vás tak nezaskočí žiadna uzávierka ani zápcha v meste. S chladiacim boxom Cool Flow už nemusíte tuhnúť strachom, či mrazený tovar zostane naozaj zmrazeným.

Vhodné pre každú potravinu

Cool Flow je ďalším super produktom špecialistu na baliace a prepravné inovácie spoločnosti Schoeller Allibert. Hlavnou funkciou toho boxu je distribúcia chladených aj mrazených potravín do domu. Cool Flow môže poslúžiť na prepravu mäsa, zeleniny či ovocia. Obzvlášť v parných letných dňoch máte istotu, že zmrzlina zostane zmrzlinou a steak na gril dorazí k zákazníkovi rovnako čerstvý, ako vám ho mäsiar naložil do boxu. Dokonca si môžete byť istí, že aj kocky ľadu do sviežeho drinku vám vydržia až dve hodiny vďaka eutektickej mraziacej doske, ktorá spomaľuje proces topenia a udrží mráz s teplotou -21 °C.

10 dôvodov prečo si zaobstarať prepravné boxy Cool Flow

Ľahká hmotnosť prepravného boxu umožní jednoduchú manipuláciu a prenos. Tie sú určené na opakované použitie a všetky súčasti sú z dlhotrvajúcich materiálov. Chladiaci akumulátor pomáha udržať optimálnu požadovanú teplotu. Pomáhajú udržať životné prostredie, pretože boxy nie je nutné prevážať v chladiarenských vozidlách. Vyrobené z kvalitných materiálov vhodných na kontakt s potravinami. Ide o stohovateľné boxy, pretože majú pohodlný a 100-percentne tesniaci otvárací a zatvárací systém. Ľahko sa udržuje ich čistota. Plastové boxy sú celkom prispôsobiteľné na mieru vašej firme, je možné ich potlačiť logom podľa vášho priania.

Posledným a pre vás najviac zaujímavým bodom je ich cena. Pokiaľ by ste sa radi dozvedeli viac o týchto prepravných boxoch Cool Flow a mali záujem o konkrétnu cenovú ponuku, neváhajte navštíviť webové stránky spoločnosti www.schoellerallibert.com/sk. 

Pokiaľ hľadáte aj iné možnosti prepravy a uskladnenie tovaru, spoločnosť disponuje obsiahlym portfóliom produktov – plastové kontajnery, palety, vozíky.

Veríme, že nájdete tú pravú voľbu, ktorá vám uľahčí podnikanie.