Čo je operatívny lízing? A skutočne ušetrí vaše náklady na vozový park?

0
1533

V súčasnej dobe osobné a úžitkové vozidlá predstavujú nenahraditeľnú súčasť mnohých spoločností. Odborní mechanici v teréne využijú priestrannú dodávku a vedúci pracovníci na dôležitú obchodnú schôdzku vyrazia v reprezentatívnej limuzíne. No investícia do vozového parku je pomerne nákladnou záležitosťou. A nie každá spoločnosť si môže dovoliť nákup automobilu v hotovosti, a preto sa ponúka alternatívne riešenie v podobe operatívneho lízingu.

Operatívny lízing vo svojej podstate predstavuje dlhodobý prenájom automobilov, s ktorým je spojený celý rad výhod. Prostredníctvom internetového nástroja môžete dokonca zistiť presnú cenu za prenájom. A urobíte si tak predbežnú predstavu, koľko vás bude operatívny lízing mesačne stáť.

Vozový park môžete priebežne obnovovať

Operatívny lízing je individuálna záležitosť, pretože každá spoločnosť má iné požiadavky a preferencie. Rozhodovať sa budete o rozsahu služieb, za ktoré zaplatíte. Portfólio služieb zahŕňa napríklad cestnú daň a diaľničné poplatky, servisné úkony, vedenie elektronických kníh jázd alebo asistenčnú službu 24 hodín denne.

V leasingovom segmente pôsobí veľa finančných spoločností, ktoré ponúkajú operatívny lízing pre právnické osoby. No po kvalitatívnej stránke sa výrazne líšia. A nie všetky ponúkajú výhodné riešenie. Dôveryhodným odborníkom je spoločnosť HERTZ Lease, ktorá vás o svojich kvalitách presvedčí referenciami a dlhoročnou praxou. HERTZ Lease pôsobí po celej Európe.

Ak plánujete obnovovať priebežne svoj vozový park s rôznymi automobilmi, potom vám špecialista na operatívny lízing ponúkne veľkoodberateľskú zľavu. A nemusíte si robiť ani starosti so správou vozového parku, pretože o všetko sa HERT Lease postará. Vy sa budete len tešiť z užívania vozidiel.

Autorské právo: oneinchpunch / 123RF Reklamní fotografie