Keď nábytok teší

0
1602

Vysoká kvalita za rozumnú cenu, tak by sa dali charakterizovať produkty z dielne firmy NovýNábytok. Zariaďujete si nanovo svoje obytné či kancelárske priestory? Tak neváhajte a vyberajte zo širokej ponuky nábytku a sedacích súprav tej najvyššej kvality.

 

Konferenčné stolíky

Malé, spratné a zároveň veľmi praktické. Dokonalé konferenčné stolíky nájdete len v ponuke webu NovyNabytok.sk. Máte radšej klasický dizajn a drevo, alebo dávate prednosť futuristickejšiemu výzoru a kombinácii viacerých materiálov? Tradičné drevené stolíky vo farebnom prevedení jelša, orech, buk či dub a tiež moderne tvarované kusy, ktoré kombinujú sklo s oceľou sa vám budú páčiť.

 

Relaxačné kreslá

Kto by nemal rád oddych a nádherný relax. Sú to momenty, ktorých sa nám v rýchlej dobe príliš nedostáva. Ponorte sa do výberu relaxačných kresiel a prejdite od predstáv k realite. S výrobkami z kategórie relaxačných kresiel zabudnete na všetky tie nepohodlné stoličky a sedacie súpravy, z ktorých ste odchádzali ubolení a so stŕpnutou šijou.

 

Manželské postele

Partnerská idylka, to je to čo všetci hľadáme. K príjemnému spolužitiu dvoch milujúcich sa osôb neodmysliteľne patria aj intímne chvíle a kde ich prežijete lepšie ako v pohodlnej manželskej posteli? Luxusná a decentná postel Toronto od značky Signal so šírkou 173 cm a dĺžkou 215 cm poskytuje dostatok priestoru pre vás aj vášho partnera či partnerku. Je dodávaná s roštom a v príjemnej čierno bielej kombinácii bude tým správnym výberom možno práve pre vás.

 

Detské izby

Každé dieťa potrebuje svoj priestor, útočisko, kam sa môže bezpečne vrátiť. Vytvorte aj vy vašim deťom svet podľa ich predstáv. Zostavy detských izieb majú všetko, čo váš drobec či malá princezná potrebuje – poličky, zásuvky a stolík pre knihy a veci do školy, skrine, posteľ alebo komodu pre hračky a na oddych.