Kovová skriňa na všetko!

0
1366

Univerzálnosť na prvom mieste

Zariaďujete dielňu, šatňu, predajňu či kanceláriu? V tom prípade vaša pozornosť zablúdi na kovový nábytok. Snáď najuniverzálnejším kúskom z tejto kategórie je kovová skriňa. Má skutočne širokospektrálne využitie – či už ako šatníková skriňa alebo ako kartotéka do ordinácií či kancelárií. Kovové skrine nájdete v najrôznejších vyhotoveniach, rozmeroch a štýloch. Preč je však zažitá predstava, že kovová skriňa je nevzhľadným a chladným kusom nábytku. Kovové skrine sa dajú olepiť tapetami či namaľovať a môžu byť vkusným a štýlovým interiérovým doplnkom do každej kancelárie, firmy či domácnosti.

Kovové skrine – výhody

Výhody kovových skríň ale nespočívajú len v univerzálnosti a rozmanitosti využitia. Ako kancelársky nábytok ponúkajú komfort na ukladanie, archivovanie či triedenie spisov a dokumentov. Vo firmách zas na úschovu či prehľadné triedenie náradia, prístrojov, materiálu a podobne. Veľkou výhodou je ich variabilita. Poznáme štandardné kovové skrine s otváracími dverami, k dispozícii sú však aj kovové skrine so zásuvnými žalúziovými dverami alebo otvorené kovové skrine bez dverí. Kovové skrine si môžete “nastaviť” podľa vlastných predstáv. Možnosti sú rozmanité – od výškovo nastaviteľných políc, cez zvislé deliace steny, výsuvné police na závesné dosky alebo možnosť uzamykateľných schránok.

Nájdete ich všade

V každodennom hektickom živote si možno ani neuvedomujete, ako často sa s kovovým nábytkom v bežnej praxi stretávate. Odkladáte si veci do šatníkovej skrinky vo fitness centre? Pri práci v kancelárii odkladáte dokumenty do kartotéky? Alebo kovové regály v nákupných centrách a predajniach? Kovová skriňa je skutočne použiteľná na všetko!