Naj trend tejto sezóny bunda hoodie alias bunda s kapucňou

0
2790
Naj trend tejto sezóny bunda hoodie alias bunda s kapucňou

Bunda s kapucňou patrí asi medzi najobľúbenejší kúsok oblečenia každého pána. A viac menej všetci asi vieme prečo. Je to preto, že sa v nej nepochybne každý cíti určite pohodlne. Bunda ma naozaj dlhú históriu a v priebehu času si svoje miesto v rebríčku pánskeho oblečenia stále drží na popredných miestach.

Okrem toho, že bundy sú veľmi pohodlné, bundu si môžete teoreticky obliecť kamkoľvek. Až pokiaľ nejdete niekam na nejakú spoločenskú udalosť si môžete bundu s kapucňou obliecť kamkoľvek. Či už idete niekam von s kamarátmi na pivo alebo sa idete prejsť von so psíkom.

Radi by sme vám povedali, aké sú trendy čo sa týka pánskych búnd s kapucňou. Povieme si niečo o tom, s čím je ich najlepšie kombinovať, aby váš výsledný outfit bol tip top.

Farba

Pri výbere pánskej bundy s kapucňou si určite ako prvú vec všimnete jej farbu. Musí vám jednoducho padnúť do oka. Na trhu nájdete bundy s kapucňou rôznych farieb. Nemusíte sa vôbec obávať a vyjdite z davu. Skúste si vybrať z niečo viac farebnejšieho. V prípade ak chcete pôsobiť viac menej decentnejšie tak zvoľte si bundu menej výraznej farby. Medzi obľúbené klasiky patrí nepochybne modré, čierna a sivá farba. Ale keď chcete váš outfit s niečím oživiť odporúčame vám vybrať si nejaké pestrejšie farby ako napríklad svetlo zelená, khaki alebo svetlo hnedá. Avšak nebojte sa ani červenej. Červená bunda s kapucňou vám prinesie zaručene úspech. Chceli by ste si prezrieť zopár inšpirácii kliknite na nasledujúci link https://bolf.sk/slo_m_Panska-moda_Panske-mikiny-3404.html.

Vzor

Bundy s kapucňou nemusia byť vždy iba jednofarebné. Obľúbené sú čoraz viac bundy s rôznou potlačou alebo rôznym vzorom. Medzi klasickú potlač patrí nepochybne maskáčová potlač. Takáto potlač bola a stále bude zaručene trendy. A veľa pánov si často krát vyberie práve bundu s takouto potlačou. Aj keď už nejde iba o klasickú kombináciu zeleno hnedej maskáčovej potlače na trhu máme už bundy v kombinácii napríklad červeno, čierna maskáčová potlač alebo modro čierna maskáčová potlač.

Ak by ste si radi vybrali bundu s kapucňou s nejakým vzorom, ale nie príliš výrazným máme riešenie aj pre vás. Veľmi populárne sú napríklad bundy s nejakým nápisom. Môžete si vybrať napríklad bundu buď s väčším nápisom, a keď hľadáte niečo menej výraznejšie tak si vyberte bundu s menším nápisom.

Ako a s čím je najlepšie kombinovať pánske bundy

Teraz vám povieme zopár rád a nápadov ako a s čím je najlepšie kombinovať rôzne typy búnd s kapucňou.

Predstavte si, že chcete ísť niekam von alebo prípadne na rande alebo do kina. Nechcete vyzerať až priveľmi športovo, ale neviete sa vzdať myšlienky, že by ste si na tak výnimočnú udalosť nezobrali niečo v čom budete vyzerať dobre, ale hlavne sa v tom budete cítiť pohodlne. Žiadne obavy vy vám poradíme. Ak máte v šatníku bundu s kapucňou kľudne si ju zoberte, iba ju musíte vedieť správne skombinovať s ďalším oblečením. Aj pri výbere bundy by ste sa mali iba zamyslieť nad tým, že je lepšie zobrať si skôr jednofarebnú bundu pred nejakou s veľkým vzorom, pretože tie sa viac hodia na každodenné nosenie. Ale späť k nášmu outfitu. Keď idete niekam von alebo na rande klasickú bundu s kapucňou môžete skombinovať s elegantnejším kabátom. Jednoducho si na bundu oblečte kabát najlepšie by bolo, aby dĺžka kabátu siahala ku kolenám. Takto budete vyzerať aj elegantne.

Bunda s kapucňou je a tak ako bola a určite aj bude stále patriť k tým neobľúbenejším typom oblečenia, pretože sa v bunde jednoducho povedané cítime uvoľnene a pohodlne. Preto by ste vo vašom šatníku mali aspoň jeden ak nie viac takýchto búnd a už ich iba jednoducho kombinovať s iným typom oblečenia podľa toho, či už chcete vyzerať elegantnejšie alebo športovejšie.