Párty stany – podnikanie a zábava nemôže byť zastrešená lepšie!

0
1605

Aj vy hľadáte ideálny rozkladací prístrešok, ktorý by vám poslúžil vo voľných chvíľach, ale aj v biznise? Už ďalej nehľadajte, sú tu párty stany, univerzálne a výhodné prístrešky, ktoré vám majú čo ponúknuť!

Predstavte si nasledujúcu situáciu. Ste podnikavý typ človeka a rozhodli ste sa, že toto leto idete konečne zarobiť poriadne peniaze. Urobili ste si prehľad trhu a podnikateľských príležitostí, ktoré sú jednoduché na realizáciu a môžete pri nich slušne zarobiť. A tak ste narazili na možnosť predaja rýchleho občerstvenia a nápojov na letných festivaloch. Jasné, veď predsa ľudia na festivaloch nemajú inú možnosť, ako sa ku jedlu a nápojom dostať, zisk je tak zaručený. Máte však problém. Nato, aby ste jedlo a nápoje mohli predávať, potrebujete, samozrejme, nejaký predajný stánok. Ako prvé vás možno napadne nejaký obyčajný slnečník. Ten je malý, skladný lacný… Ale určite nie dostatočný nato, aby ste ho mohli použiť ako predajný stánok. Na druhej strane, vybavovať nejakú prenosnú drevenú búdku je náročné a drahé. Čo teraz? Je tu ešte jedna možnosť, ktorá je ideálnym kompromisom medzi ostatnými riešeniami – párty stany. Prečo sú tak výhodné?

Rýchlo rozkladné, odolné, štýlové

Nenechajte sa zmiasť, párty stany nie sú žiadne detské stany, ktoré by ste zobrali na nejakú záhradnú párty. Jedná sa o seriózne prístrešky, ktoré ani zďaleka nemusíte využívať len na podnikanie. Môžete ich použiť pri rôznych záhradných grilovačkách, rybárčení, prípadne si ich zobrať na dovolenku ako prístrešok na pláž. Možnosti sú neobmedzené, najmä vďaka širokej ponuke rôznych typov a veľkostí párty stanov. Ako taký párty stan vyzerá? Párty stany majú dve hlavné časti – kovovú konštrukciu a polyesterovú plachtu, ktorá slúži buď iba ako strecha alebo aj ako steny párty stanu. Táto jednoduchá konštrukcia umožňuje nenáročné skladanie, rozkladanie a prenos párty stanu, zároveň je ale odolná a finálny rychlorozkladaci  párty stan je tak mimoriadne použiteľný.

Kvalita sa oplatí…

Pri výbere párty stanu by ste sa mali zamerať na kvalitné a osvedčené párty stany, ktoré budú mať všetky potrebné vlastnosti, aby ste s nimi boli úplne spokojní. Takýmito stanmi sú napríklad párty stany Brimo. Čo prinášajú? V prvom rade pestrý výber rôznych veľkostí, typov a farebných kombinácií, nemusíte sa tak obávať, že by ste si nevedeli vybrať párty stan presne podľa vašich predstáv. O nič horšie na tom nie je ani ich technická stránka, základom je kovová konštrukcia, ktorá je odolná a stará sa o poriadny základ párty stanu. Pred koróziou, mechanickým poškodením a UV žiarením ju chráni prášková farba. Nie je nič horšie, ako polyesterová plachta, ktorá pôsobením UV žiarenia zo slnka stráca farbu, polyesterová plachta párty stanov Brimo je tak odolná voči UV žiareniu, ale aj mechanickému poškodeniu a je stopercentne vodotesná. Presne takto majú kvalitné párty stany vyzerať. Tak nečakajte a vyberte si ten svoj aj vy!