Prečo sa oplatí spoľahnúť na kvalitné kľučky a kovania

0
1884

Ich úloha nespočíva len v ochrane vášho domova, ale zároveň plnia aj reprezentatívnu funkciu. Prečítajte si o tých najlepších kľučkách a kovaniach, ktoré sú ideálnym doplnkom vyváženého domáceho prostredia.

V čom spočíva výhoda prvotriedneho kovania?

Zárukou kvalitného bezpečnostného kovania je v prvom rade jeho certifikát potvrdzujúci, že daný produkt bol vyrobený v súlade s aktuálnymi technickými normami. Keďže bezpečnostné kovanie chráni vašu rodinu a vašu domácnosť pred možným vlámaním, hľadať čo možno najlacnejšie kovanie dostupné na súčasnom trhu rozhodne nie je najvhodnejším riešením. Po jeho kúpe vás totiž môže čakať nepríjemné prekvapenie vo forme skrytej vady a neskôr zbytočne strácate čas aj peniaze pri následnej reklamácii. Aj z dlhodobého hľadiska je preto praktickejšie spoľahnúť sa hneď na začiatok na certifikovaný výrobok z dielne skúseného a špecializovaného predajcu, ako je slovenská spoločnosť Metalia a.s. Jej kovania sa vyznačujú predĺženou životnosťou a funkčnosťou, vďaka ktorej dokážu vyhovieť aj požiadavkám tých najnáročnejších zákazníkov.

Zabezpečením maximálneho súkromia je vhodne zvolená bezpečnostná vložka, ktorá vám poslúži v prípade vstupných dverí rodinných domov, bytov aj kancelárií. Firma Metalia sa výrobou bezpečnostných vložiek zaoberá už viac ako tri desaťročia a jej sortiment s garantovanou životnosťou až 100 tisíc cyklov je v tretej bezpečnostnej triede dostupný k odberu okamžite. V prípade vložiek štvrtej bezpečnostnej triedy zas platí, že sa dajú vyrobiť vo všetkých rozmeroch v intervale dvoch hodín. Pokiaľ vašu objednávku vykonáte v priebehu dňa do 12. hodiny, obdržať ju môžete už nasledujúci deň.

Kvalita so zmyslom pre detail

Jednou z najdôležitejších častí všetkých bezpečnostných kovaní bez ohľadu na zvolený model sú kľučky na dvere, pri ktorých nie je na škodu zobrať do úvahy aj ich estetickú stránku. Svojim tvarom, materiálom a povrchovou úpravou by totiž mali ladiť s celkovým štýlom vašej domácnosti. Zároveň sa však vyznačujú tiež atraktívnymi úžitkovými vlastnosťami, prémiovou kvalitou a predĺženou garanciou až na obdobie 30 rokov. Vychádzať pritom môžete z kategórií, ako sú objektové a autorské kľučky, hliníkové kľučky, luxusné guilloche kľučky či kľučky na oválnej, hranatej, okrúhlej prípadne úzkej rozete.