Relax a plávanie? Jednoznačne Swim Spa.

0
1038

 

Vlastný bazén na záhrade je úžasný a najmä v lete si ho užije celá rodina. Ak si chcete príjemné účinky kúpania užívať po celý rok, riešením je vyhrievaná jacuzzi. Že sa vo vírivke nedá plávať a tak to nie je nič pre vás? To ešte asi nepoznáte moderné Swim Spa.

Swim Spa je kompaktný bazén s protiprúdom spolu s vírivkou. Zaberá menej miesta ako veľký záhradný bazén a vďaka prepracovanej tepelnej izolácií je využiteľný celoročne aj v prípade, že je umiestnený vonku. Kvalitná izolácia navyše eliminuje prevádzkové náklady na minimum.

Vďaka nastaviteľnému protiprúdu si v ňom zaplávajú všetky kategórie plavcov. Plávanie pritom nie je jediný šport, ktorý môžete vo Swim Spa vykonávať. Je v ňom dostatok miesta na kondičný tréning, silové cvičenie alebo strečing. Po tréningu si jednoducho zmeníte vodné fitness na relaxačný bublinkový kúpeľ. Ak by vám na terase stála ešte fínska sauna, máte hotové domáce wellness.

Najväčšou výhodou Swim Spa je jeho univerzálnosť. Môže byť umiestnené v interiéri alebo exteriéri, úplne alebo čiastočne zabudované. Všetko závisí od vašich preferencií.