Preventívna prehliadka u zubára je základ dobrej stomatologickej starostlivosti

0
1511

Zlepšite svoju starostlivosť o zuby. Základom je kvalitná vstupná prehliadka, po ktorej nasledujú pravidelné preventívne prehliadky.

Len pravidelná preventívna prehliadka u zubára vám zaistí, že svoj chrup udržíte v perfektnom stave a nezanedbáte žiadny problém. Dospelí by mali zubára kvôli prevencii navštíviť raz do roka, deti dokonca dvakrát. Kvalitnou zubnou ordináciou je košický Happy Dent – StomatologiaAupark.sk. Zubná klinika ponúka kompletnú starostlivosť, od preventívnych prehliadok, až po najzložitejšie stomatologické úkony.

Príďte si pre individuálny liečebný plán

Vďaka vstupnej preventívnej prehliadke získate kvalitné a podrobné informácie o stave vašich zubov, zdraví ďasien, aj o vašej dentálnej hygiene. Na základe tejto komplexnej prehliadky stanoví lekár vašu osobnú diagnózu a dohodnete si vhodný liečebný plán, ktorý bude vychádzať z vašich problémov, ale súčasne bude zohľadňovať vaše časové aj finančné možnosti.

Liečebný plán v sebe zahrnie liečenie zubných kazov, profesionálnu dentálnu hygienu, v prípade potreby plán extrakcií (osmičiek), ošetrenie zubnej pigmentácie a ďalšie potrebné úkony. V ordinácii si máte možnosť tiež naplánovať všetky estetické zákroky, ale aj nové mostíky, protézy, metalokeramické aj celokeramické korunky, či implantáty.

Moderná klinika s moderným vybavením

Happy Dent je pripravený na problémy našich zubov po odbornej a personálnej stránke, ale aj čo sa týka prístrojového vybavenia a profesionálnych stomatologických nástrojov. Priamo na klinike vám napríklad zhotovia röntgenové snímky, vrátane najmodernejšieho a šetrného panoramatického snímku.

Neodkladajte zlepšenie stavu svojho chrupu

Čím skôr začnete svoje stomatologické problémy riešiť, tým budú menej nákladné aj menej nepríjemné pokiaľ ide o ošetrenie. Prevencia je základný krok k tomu, aby sa žiadny problém vo vašej ústnej dutine nezmenil na neriešiteľný. Záchovná stomatológia dnes dokáže náš chrup udržať v perfektnej kondícii dlhšie než tomu bolo pred pár rokmi. Záleží však na našom prístupe, aj na dobrej voľbe stomatologickej starostlivosti.