Založenie s.r.o. vás bude stáť veľa peňazí i nervov

0
1731

V súčasnej dobe veľa ľudí opúšťa doterajšie zamestnanie s tým, že si založia vlastnú spoločnosť. Podnikať znamená, že je človek finančne aj časovo nezávislí, ak je biznis prosperujúci. V okamihu, keď sa rozhodnete odísť z práce a vstúpiť do podnikateľského sveta, potom sa budete rozhodovať medzi živnosťou a spoločnosťou s ručením obmedzeným. Ak nechcete postávať na úradoch a riešiť všetky povinné náležitosti spojené so založením firmy, potom odporúčame obrátiť sa na špecialistu, ktorý urobí všetko za vás.

V tejto oblasti pôsobí spoločnosť Firmáreň.sk, ktorá sa vyznačuje širokým portfóliom služieb, ako sú založenie s.r.o., ready made spoločnosti a podobne.

Ako prebieha založenie s.r.o.?

Už sme napovedali, že založenie spoločnosti s ručením obmedzeným vás bude stáť veľa nervov aj peňazí. No stačí, aby ste si len vybrali obchodné meno a štruktúru firmy, pričom o všetky ostatné náležitosti sa postará práve odborný tím zo spoločnosti Firmáreň.sk. Už počas štrnástich dní môžete mať v rukách dokumenty pre štart podnikania.

Prostredníctvom online formulára vyplníte všetky informácie o novej firme, zaplatíte poplatok, ktorý zahŕňa aj poplatky pre úrady, podpíšete dokumenty a potom bude spoločnosť zaregistrovaná. A následne dostanete všetky dokumenty, ktoré vám už nebudú brániť v rozvoji vášho biznisu. Obdobný postup je aj, keď požiadate o vytvorenie živnosti, ak nechcete zdĺhavo vyplňovať papiere a čakať na úradoch.

Čo je ready made s.r.o.?

Veľmi obľúbenou alternatívou je ready made s.r.o., čo je už vytvorená firma s nulovou históriou a bez záväzku. Takáto spoločnosť je založená za účelom následného predaja a je pripravená na začatie podnikania. Je to rýchlejšie ako podstupovať zakladanie s.r.o., a tak ak ponáhľate, potom vám táto metóda bude vyhovovať.