Dá sa penis skutočne predĺžiť?

0
2509

Formulka „aj malý gašparko dokáže zahrať veľké divadlo“ nie je len takým klišé, ktoré má utešiť mužov, ktorým bolo nadelené niekde inde ako v rozkroku. Prečo? Pretože ženské prirodzenie je najcitlivejšie na svojich prvých 6 cm. Takže aj s 12 cm gašparkom dokážete veľké zázraky, ale predsa len to nie je žiadna výhra. Rozmýšľali ste o tom, či predĺženie penisu funguje? A keď áno, ktorý spôsob je najlepší?

Ako sú na tom tabletky

Ak ste boli niekedy v živote na pornostránke, určite ste si všimli po bokoch, navrchu, dole, jednoducho všade reklamy na zázračné tabletky, vďaka ktorým vaše mužstvo narastie až o 7,5 cm za dva týždne používania. Ak si ich chcete objednať, je dobré vedieť, že si kupujete predražené cukríky. Medzi najúčinnejšie tabletky patrí Xtrasize, ten však tiež nedokáže zázraky. Počas erekcie naženie do penisu viac krvi a ten vyzerá väčšie. Čo sa však týka dlhodobých výsledkov, sú takmer zanedbateľné.

A čo cviky či operácia

Dočítali ste sa, že pravidelné cviky na zväčšenie penisu môžu priniesť želaný efekt? Môžu priniesť akurát tak poškodené tkanivo, pretože cviky na zväčšenie nefungujú. A ak áno, tak pokrok je iba minimálny a za to zdravotné riziko, ktorému sa vystavujete, vám to nestojí. A potom vám možno ani on stáť nebude. Ďalšou možnosťou je chirurgický zákrok. Ten s najväčšou pravdepodobnosťou býva účinný, no ide o veľmi bolestivú operáciu, ktorej výsledkom môže byť v niektorých prípadoch aj erektilná dysfunkcia.

Ako najúčinnejší sa javí extender

Ako najúčinnejšia a bezbolestná forma na zväčšenie penisu sa javí predlžovač Phallosan. Ide o mechanické zariadenie, ktoré si nasadíte na penis a dlhodobým používaním vám penis naťahuje a zväčšuje. Výsledky štúdie na 36 mužoch priniesli viac ako dobré výsledky. Každému z používateľov narástol penis v pokoji v priemere o 3,6 cm a pri erekcii o 2,9 cm, čo sú nezanedbateľné čísla. A ako dlho ho používali? Test bol robený po používaní extenderu po dobu 8 mesiacov.