Daruje relax s príchuťou adrenalínu

0
421
Daruje relax s príchuťou adrenalínu

Poznáte ten pocit, keď sa prechádzate uličkami obchodov a snažíte sa pre blízkych vybrať správny a hlavne nezabudnuteľný darček? Nechcete, aby išlo o niečo otrepané a nechcete kupovať zbytočnosti. Zároveň však nič z vecí, ktoré vidíte, nie sú to pravé orechové. Odporúčame vám vsadiť na niečo úplne iné, na niečo, čo naozaj vydrží na celý život.

Originálny darček, ktorý nesklame

Originálny darček, ktorý nesklame darujete svojim blízkym, ak investujete do zážitkového darčeka. Hoci si v súčasnosti môžete vybrať z množstva rôznych druhov zážitkových darčekov, darčeky, ktoré zahŕňajú lietanie, patria jednoznačne medzi najobľúbenejšie. Predsa len, pozerať sa na krajinu z vtáčej perspektívy sa väčšine z nás nepodarí každý deň. Okrem toho, či už ide o zážitkový darček ako let, zoskok padákom, alebo iné formy leteckých zážitkov, všetky prinášajú istú dávku adrenalínu, čo ich určite robí nezabudnuteľnými. Nakoľko extrémny zážitok to bude, je už len na vás. Zážitkové agentúry sa predbiehajú v tom, aby vám ponúkli pestrú paletu menej i viac extrémnych dobrodružstiev.

Čo tak let balónom?

Ak si vaši blízki chcú naozaj naplno vychutnať všetky krásy okolitej krajiny v pomalom, takmer relaxačnom tempe bez obáv o svoju bezpečnosť, nič neprekoná let balónom. Sledovať pomaly ubiehajúcu krajinu z pohodlia koša, môže byť až meditatívna skúsenosť. To všetko navyše s istou dávkou prekvapenia, keďže v tomto prípade naozaj neviete „kam vás vietor zaveje”.

Paragliding pre dobrodružné duše

Pri paraglidingu si môžete užívať výhľad bez akýchkoľvek prekážok. Paragliding vyžaduje trochu viac odvahy ako let balónom. Bezprostredný kontakt s nepoškvrnenou prírodou a voľnosť spojená s vznášaním sa vzduchom na padákovom klzáku za to iste stoja. Ak si netrúfate na „single” paragliding, vždy ho môžete vyskúšať v tandeme so skúseným pilotom. Môžete si celkom bezstarostne užiť krásy Slovenska z unikátnej perspektívy.

Nech sa rozhodnete pre paragliding alebo let balónom, v každom prípade darujete okrem nezabudnuteľných momentov v oblakoch aj chvíle ticha, pokoja a relaxu v lone prírody, ktoré sú v dnešnom uponáhľanom svete, plnom stresu a hluku skutočne výnimočné. A to je na nezaplatenie.