Efekt ako z filmu

0
1999

Kúpila som si nové auto. Krásne veľké, teda skôr široké. Áno správne ťa to napadlo takmer sa mi nezmestilo do garáže. Priateľ bol doslova donútený vymeniť dvere na garaží. Chvíľu sa na mňa aj hneval, že vymýšľam. Ja som len pritiahla už aj tak nevyhnutné. O tých dverách sníval už dlhšiu dobu. Ako si ich bude otvárať diaľkovým ovládačom a nebude musieť moknúť, kým sa dostane do garáže autom. Páčili sa mu rolovacie brány.

Na trhu konštrukčných prvkov sa dnes brány, dvere, zárubne a pohony spájajú s menom Hörmann; pretože v tejto oblasti je skupina Hörmann popredným predajcom v Európe. Po týchto informáciach som čítala ďalej. Zaujímalo ma to. Lebo som hľadala firmu, ktorá má skúsenosti. Brány Hörmann sa mi páčili. Mali aj prechodové dvere. “To aby si nemusela vyvetrať celú garáž, keď len potrebuješ vybehnúť s niečim malým vonku.” – vysvetľoval mi ochotne môj priateľ.

Keď sa povie Hörmann

Už od roku 2004, keď na Slovenku vznika spoločnosť Hörmann, si veľa ľudí spája garážové brány s týmto menom. Táto skupina je popredným predajcom v Európe. Toto dosiahli niekoľko desaťročí trvajúcim, neustálym rastom rodinného podniku pod značkou inovácie, záruky kvality a blízkosti k zákazníkom. Nový centrálny sklad o rozlohe 3336 m2 a 685 m2 veľká administratívna budova budú umiestnené v Logistickom parku, Senec. Súčasťou bude i nový prestížny showroom na prezentáciu predávaných produktov. Slovenská pobočka sa od svojho vzniku postupne rozrastá a aktuálne zamestnáva do 20 zamestnancov.

Nová brána dotvorí krásne aj exteriér celej bytovky. Bude to vyzerať oveľa lepšie. Priateľ to už krásne pripravil a teší sa keď už bude namontovaná. Ja sa teším tiež bude sa mi lepšie manévrovať s autom dnu aj von z garáže.

Nová brána

Možno si myslíš, že cena za garážové brány je privysoká. Tá sa odvíja od farby, materiálu, veľkosti a aj samotného prevedenia. Plus, keď chceš aj tie praktické prechodové menšie dvere, tak znova za niečo navyše. My sme s tým počítali. Navyše sme si dali najskôr spraviť cenovú ponuku aby sme vedeli či sa zmestíme do rozpočtu. Zmestili sme sa. Objedali sme a už len čakáme na dodanie.

A ak ešte náhodou stále váhaš ako sa rozhodnúť, daj si spraviť cenovú ponuku prsne na mieru toho čo chceš a máš rozhodnuté.