EPOX – kvalitná podlaha pre všetkých

0
1680

Hľadáte partnera, ktorý by Vám vedel zabezpečiť bezprašnú, nenáročnú a vysoko praktickú podlahu? Možno práve zariaďujete reštauračné priestory, autodielňu alebo už máte jednoducho dosť kobercov vo Vašej domácnosti. V tom prípade by sme sa Vám radi predstavili. Naša firma EPOX s.r.o. dominuje na trhu už od roku 1990 a sústreďuje sa práve na epoxidové, samonivelačné vyrovnávacie a antistatické podlahy. Roky praxe nás naučili pracovať mimoriadne flexibilne, dynamicky a s vysokou dávkou profesionality. Dovoľujeme si tvrdiť, že si poradíme s akýmkoľvek povrchom a podlahu natiahneme tam, kde si to budete priať. Vaša spokojnosť je našou prioritou a urobí nám radosť, ak Vám to budeme môcť dokázať.

Výhodná alternatíva

Pri zariaďovaní súkromných, priemyselných, obchodných či zdravotníckych objektov je iste nutné zvážiť viaceré alternatívy. Prvoradým cieľom je pravdepodobne praktická stránka, no nezaobíde sa to ani bez zhodnotenia vplyvov na zdravie, údržbu alebo bezpečnosť. Naši klienti, medzi ktorými sú aj laboratória, školy, kancelárie alebo hotely, našli svoju alternatívu v našich liatych podlahách. Spĺňajú totiž všetky kritéria prísneho výberu. Obľúbili si nás však aj bežní občania, ktorým práve pochybila schopná podlaha do garáže, pivnice alebo kuchyne. Máme teda za sebou niekoľko úspešne dokončených objednávok a rad spokojných zákazníkov, ktorí môžu naše slová potvrdiť. Predkladáme totiž optimálne riešenie a garantujeme maximálnu spokojnosť. Materiál, ktorý využívame pri svojej práci, je patentovaný a certifikovaný. Kupujeme ho u overených výrobcov. Veríme, že tento fakt iba znásobí našu serióznosť vo Vašich očiach. Naša práca je pre nás hobby, a preto ju vykonávame s vysokým zápalom. Sľubujeme komplexný prístup, čo znamená, že sme Vám k dispozícií od prvotného návrhu až po odborné poradenstvo.

Pripravte sa na nadštandard

Kvalifikovaní odborníci z nášho tímu sa postarajú o to, aby všetko prebehlo hladko, a teda tak, ako si to predstavujete. Otvorení sme tiež špeciálnym návrhom. Veríme, že i Vy sa zaradíte medzi osoby, ktorým naše priemyselné podlahy priniesli radosť a vytúžený efekt. Keďže ku každému klientovi pristupujeme individuálne a záleží nám na tom, aby sme spoločný projekt ukončili na výbornú, pripravili sme si i niekoľko nadštandardných služieb, ktoré sú mimochodom absolútne grátis. Sem patrí obhliadka staveniska, premeranie podkladu, návrh realizácie a konzultácie. Sme presvedčení, že takéto služby a osobitý prístup nás dokážu udržať ďaleko pred konkurenciou.

Jedinečné vlastnosti

Epoxidové podlahy vynikajú skutočne skvelými vlastnosťami, preto sú medzi širokou verejnosťou také obľúbené. Stačí nás privolať a my Vám ich expresne natiahneme. Prekážkou nie je ani starý betón a pracujeme tak v novostavbách, ako aj v zabývaných nehnuteľnostiach. Mechanické a chemické vlastnosti našich podláh uspokoja i toho najnáročnejšieho klienta. Ak sa k tomu pridá ešte aj možnosť výberu dizajnu, tak je to úplne dokonalé. Neponúkame totiž iba jednu typizovanú podlahu, zvoliť si môžete podľa vkusu. Tradičná hrúbka podlahy je 3 mm a vieme ju umiestniť aj na podlahové kúrenie. K dispozícií je tiež špeciálna protišmyková úprava. Pokiaľ si teda zakladáte na univerzálnosti, originalite, ale i jednoduchosti, tak odpoveďou na Vaše otázky bude jednoznačne liata podlaha. Cena je skutočne prijateľná a dá sa i dohodnúť. Nemusíte sa obávať ani presakovania vlhkosti a nízkej životnosti. Naše podlahy sú mimoriadne odolné a spoľahlivé. Potrebujete momentálne antistatickú alebo elektricky vodivú liatu podlahu? Žiaden problém, sme Vám k dispozícií. Vynovený priestor môžete začať využívať už 24 hodín po aplikácií. Tešíme sa na Vás a Vaše predstavy!

Foto: epox.sk