Máte nového partnera? Zistite, či je ochotný vyskúšať tantrickú masáž.

0
1465

Tantrické masáže sú o intimite, prežívaní daného okamžiku, uvoľnení a potešení. Tantra nie je súbor zvláštnych sexuálnych praktík a nie je potrebné sa hrať na niekoho iného. Naopak, zahŕňa hlbokú intimitu a vyžaduje úprimnosť k sebe samému. A nie všetci sú na to pripravení.

Ako teda zistiť, aký je názor Vášho nového partnera na tantra masáže? Na druhom rande sa na to pravdepodobne pýtať nebudete. Pripravili sme preto zoznam bodov, ktoré Vám pomôžu odhaliť odpoveď bez toho, aby ste sa museli pýtať.

Ako odhaliť potenciálneho milovníka tantry?

1. Prejavia prirodzený záujem

Najjednoduchším spôsobom je zmieniť sa o tantre pred skupinou priateľov. Áno, väčšine z nich sa pravdepodobne na tvári zjaví neprítomný alebo prekvapený výraz. Bude tam však aj zopár takých, ktorí sa budú chcieť dozvedieť viac.

Budú sústredene počúvať, dožadovať sa odpovedí na ich otázky a aj po rozhovore bude možné v ich tvári spozorovať neutíchajúci záujem. Prečo? Pretože ste práve otvorili otázku a prebudili nadšenie, o ktorých ani len netušili, že v nich drieme. Ak je medzi nimi aj Váš nový partner, máte vyhrané.

2. Vážia si prítomnosť okamžiku

Počas rozhovoru si všimnite, či Vám partner hľadí do očí a či je myšlienkami naplno prítomný. Prirodzene tantrickí ľudia majú v sebe určitú silu a hĺbku, ktorú chcú zdieľať s druhou osobou. Zároveň si vážia prítomnosť a záujem z Vašej strany.

Tantrická masáž v páre vyžaduje práve takéto spojenie dvoch bytostí. Nie je vhodné sa usilovať zmeniť Vašu polovičku v snahe o dosiahnutie jeho / jej pozornosti. Obe strany by sa mali stretnúť ako rovní, plne prítomní a so záujmom zdieľať vzrušujúci okamih s druhou osobou.

3. Láka ich objavovanie nového

Bez ohľadu na to, koľko tantrických skúseností máte za sebou, s každou ďalšou objavíte niečo nové. Pretože i keď tantra masáže prebiehajú s rovnakou osobou, nikdy nie ste rovnakí, ako ste boli včera. Každá ďalšia skúsenosť môže priniesť niečo nečakané. Mali by ste preto zistiť, či má Váš nový partner vo zvyku objavovať nové možnosti.

Nemusí sa to týkať intímneho života. Napovie Vám aj to, ak zistíte či rád ochutnáva exotické jedlo alebo je otvorený zmene štýlu oblečenia či účesu. Pokiaľ uprednostňuje stabilitu a svoje zabehnuté koľaje, je menej pravdepodobné, že by mal záujem o nuru masáž. Avšak nie vylúčené.

4. Majú radi osobný rozvoj

Tantra Vám rozšíri obzory. Je to podobné ako s návštevou cudzej krajiny a spoznávaním novej kultúry. Nikdy sa na veci nebudete pozerať ako predtým. Uvidíte možnosti, ktoré ste predtým nevideli a Vaše vedomie sa obohatí.

Preto by ste mali u partneru hľadať potrebu vnútorného rozvoja. Snaží sa partner rozvýjať? Je schopný zanechať strach či pohodlie a pracovať na niečom, čo ho vnútorne obohatí? Ideálny partner pre tantrickú masáž vo dvojici je ten, ktorý je ochotný posúvať svoje hranice.

Pravidlá majú svoje výnimky

Často sa stáva, že osoby, u ktorých by sme vyššie spomenuté povahové črty neočakávali, sa po skúsenosti s tantrou zmenia a mnohé z vlastností si osvoja. Pokiaľ stále váhate nad reakciou Vášho partnera, máme pre Vás odporúčanie. Nenechávajte to na náhodu. Neriskujte, že by sa mu masáž od Vás nepáčila a zájdite si spoločne do masážneho salónu. V takom prípade Vám nehrozí, že si partner prípadné nepríjemné zážitky bude spájať s Vašou spálňou.