Tantrická masáž a dotyky: prečo sú také dôležité?

0
2332

Cítite sa osamelý ? Presťahovali ste sa do nového mesta a chýba Vám rodina či priatelia? Alebo ste už dlhšie nezadaný a potrebujete cítiť dotyk druhého? Jedným zo spôsobov, ako pocítiť nežné dotyky je aj masáž. Ak chcete zažiť naozaj príjemnú masáž, ktorá poteší Vaše zmysli, vyskúšajte tantrickú masáž.

Akú rolu zohrávajú dotyky pri masáži?

Dotyky sú pre nás od narodenia prejavom lásky. Deti ich vyžadujú od svojich rodičov, zamilovaní od svojich partnerov. V dospelosti je sila dotykov podceňovaná, zaľúbenosť pominula, prišli starosti a stres. Na nežné prejavy sa akosi zabudlo. A to je chyba! Dotyky majú na náš organizmus veľmi priaznivý vplyv:

  • Podporujú tvorbu tzv. “šťastných” hormónov – endorfínov, ktoré nám zlepšujú náladu.
  • Znižujú množstvo stresových hormónov a prispievajú tak k celkovej upokojeniu.
  • Posilňujú imunitný systém.

Preto myslite na to, že ak je Váš partner podráždený alebo bez nálady, možno by mu pomohlo pár vašich dotykov. Ak k tomu pridáte aj masáž a rozmasírujete mu stuhnuté svalstvo, máte u svojho partnera rozhodne plusový bod.

Skúste tantrickú masáž

A čo takto skúsiť tantrickú masáž. Že neviete čo to je? Je to masáž ako stvorená na prebudenie vášne. Nežné dotyky po celom tele sprevádzané jemnou hudbou a omamnou vôňou. Celým telom myslíme všetky časti tela, teda aj tie intímne. Či už vyskúšate tantrickú masáž s vaším partnerom alebo navštívite tantrické masážne centrum, o intímny zážitok máte postarané. Rozvírte vo vás sexuálnu energiu, privoďte si do vzťahu novú iskru. Éterické oleje na vašej pokožke umocnia zregenerovanie celého tela. Odhaľte zábrany. Buďte vy aj partner pri masáži úplne nahí. Ak uvažujete nad navštívením tantrického salónu, tiež nemusíte mať ostych. V salónoch masírujú profesionálne tantra masérky. Nezaujíma ich či máte kilečko navyše, ich prácou je priniesť vám nezabudnuteľnú tantrickú masáž. Ak vám však dotyky cudzích osôb nie sú príjemné, pravdepodobne si tantra masáž veľmi neužijete. Uvoľnenie je totiž základom k tomu, aby ste si mohli naplno užiť pôžitok z tantrickej masáži.

Stále váhate nad tantrickou masážou? Nemáte čo stratiť. Doprajte si chvíľku pre seba. Vypnite od svojich problémov a zažite príjemné uvoľnenie. Celotelová masáž vrátane pohlavných orgánov – lingamu (mužský pohlavný orgán) alebo joni (ženské pohlavné orgány) vám prinesie nový príval energie, ktorý vám pomôže ľahšie zvládnuť ďalšie povinnosti.