Zametacie stroje pre každú firmu!

0
2077

Ak máte menšiu či väčšiu firmu, určite mi dáte za pravdu, že vyupratovať jednotlivé priestory nie je vždy také jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Z tohto dôvodu sú k dispozícií zametacie stroje, ktoré váš problém prakticky vyriešia. Rozlišujeme ich na zametacie stroje s chodiacou obsluhou a zametacie stroje so sediacou obsluhou. Prvý typ je určený pre menšie firmy, ktoré je potrebné dôkladne pozametať a upratať, pričom nezáleží na type povrchu. Ide o profesionálny model, ktorý vám ušetrí množstvo času, takže je len na vás, ktorému konkrétnemu produktu dáte prednosť. Druhý stroj, čiže zametací stroj so sediacou obsluhou je už logicky podľa názvu určený na sedenie. Je vhodný skôr pre väčšie firmy a priestory, čiže je určený na upratanie niekoľkých kilometrov, a to vrátane ciest či chodníkov.

Výborná konštrukcia, ľahké ovládanie

s30-all-product-media-2Zametacie stroje sú vhodné na upratovanie kancelárií, skladov, tovární, veľkých miestností, ciest, chodníkov … Vyznačujú sa pevnou konštrukciou, ktorá je prispôsobená na zametanie nečistôt, odsávanie lístia, umývanie „šmuhov“ z podlahy … Všetky nečistoty sa ukladajú do zbernej nádoby, ktorú môžete jednoducho vysypať do kontajnera. Paleta zametacích strojov je skutočne široká – od malých ručne vedených, ktoré môžete využiť pokojne aj v domácnosti až po tie veľké, ktoré sú vhodné pre komunálne použitie. Aj tie najmenšie zametacie stroje môžu byť pre vás skvelým pomocníkom, veď ich ovládanie je také jednoduché! Do vzduchu sa vďaka špeciálnej technológií dostane omnoho menej škodlivých látok, čiže sa nemusíte báť ani prípadného znečistenia ovzdušia.

Ak aj vy premýšľate nad týmto šikovným pomocníkom, určite oslovte spoločnosť TCS Slovenská republika, s.r.o., ktorá spoločne s vami navrhne pre vás to najideálnejšie riešenie.

 

FOTO: tcs-slovakia.sk